شقق 3 غرفة نوم للبيع في دجلة, صفحة 5

132 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Flat For Sale in Maadi Degla

    Hirondelle Properties logo image

    دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 146م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في احلي شوارع دجلة – كمبوند الصفوة

    Chances Real Estate logo image

    طريق داخل كمبوند الصفوة, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في دجلة المعادي تشطيب سوبر لوكس

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بزهراء المعادي150 م استلام فوري

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فوراً في دجلة المعادي شارع 200

    Chances Real Estate logo image

    شارع 200, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بزهراء المعادي146 م استلام فوري

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعراج العلوي بجوار كارفور المعادي

    Find House Group logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة سوبر لوكس للبيع بكمبوند الصفوة – دجلة

    Chances Real Estate logo image

    طريق داخل كمبوند الصفوة, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مودرن شارع 198 دجلة جاهزة للسكن

    Chances Real Estate logo image

    شارع 198, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بدجلة المعادي

    Diyar real estate development logo image

    دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 146م بتقسيم دجله شركة اليوسف للتطوير ال

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دجلة المعادي

    Diyar real estate development logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/زهراء المعادي/أستلام فورى/متشطبة

    Home Destination logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجله المعادي شارع ١٩٩

    Q VISION logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المعادى استلام فورى

    إبداع logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/ بيع/المعادي/متشطبه

    Home Destination logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيركو المعادي

    Remax Style logo image

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دجلة المعادي موقع مميز ٢١٠ متر

    Maadi Estate Agents logo image

    شارع 232, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/للبيع/متشطبة مطبخ/ زهراء المعادي/المعادي

    Home Destination logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٨٣٬٣٤٤ جنيه

    امتلك شقتك باميز لوكيشن استلام فوري

    اشتري بيتك logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٤٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كومباوند كابيلا زهراء المعادى

    Q VISION logo image

    نفق زهراء المعادي, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دجلة المعادي

    Q VISION logo image

    شارع 206, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجله شارع 199 - المعادي

    Q VISION logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى شارع 199، دجلة المعادي

    Q VISION logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع