شقق 3 غرفة نوم للبيع في دجلة

132 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل في زهراء المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعفش والأجهزة في دجلة المعادي شارع 198

    Saryat Estate Real Estate logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نقل عفش مجاني- موقع جيد - أقل سعر

    Premier Group logo image

    شارع 217, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالروف مع جراج في دجلة المعادي

    Good Deals logo image

    شارع 198, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة للبيع في موقع مميز بزهراء المعادي

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • دجلة ريزيدنس 79

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    القاهرة,حي المعادي,دجلة

    3 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 250م بأجهزة جديدة في المعادي

    Good Deals logo image

    شارع 200, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى نيركو الشطر الخامس -تشطيب سوبر لوكس

    Chances Real Estate logo image

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في شارع 250 - دجلة - حي المعادي - القاهرة
    1

    شقة

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اميز مكان بالمعادي تصلح مكتب او شركه

    Teba El-Agaty Group logo image

    شارع 250, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اليوسف للتطوير العقاري

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اليوسف للتطوير العقاري.

    متصدر

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دجلة بموقع مميز جدا و تشطيب حديث

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م استلام فوري في الزهراء المعادي

    متصدر

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 143م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بي المعادي دجله جراند مول موقع مميز

    دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا لوكس كمبوند تيجان 3 غرف في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    نفق زهراء المعادي, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بزهراء المعادي 110 بتقسيم دجله فيو مميز

    متصدر

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بزهراء المعادي 130 بتقسيم دجله فيو مميز

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م استلام فوري في الزهراء المعادي

    متصدر

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133م استلام فوري في الزهراء المعادي

    متصدر

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مساكن نيركو الشطر الثالث بموقع مميز

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣١٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 220 متر 3 غرف نوم مفروش بالكامل

    Cairo Gate Real Estate logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة للبيع في دجلة المعادي القاهرة مصر

    Muabark Group logo image

    شارع 206, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٦٦٬٢٠٠ جنيه

    شقة 115 م بكمبوند فندقي في المعادي

    sherwoods property logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية بتراس للبيع في دجلة المعادي القاهرة

    Muabark Group logo image

    شارع 206, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع