تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق, صفحة 3

167 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠١ جنيه

    تاون هاوس بروف متشطب بالمطبح استلام فوري بسعر مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بروف متشطب بالمطبح استلام فوري بسعر لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مع بنتهاوس وموقع مميز بمقدم واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٣٨٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق تاون هاوس متشطب موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٥٠٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب و اقل سعر ل تاون هاوس في البروچ - الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٩١٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم و أقساط- استلام مبكر - موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٤٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٤٥٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في البروچ - كورنر - ٢٤٥م

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٧٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    تاون هاوس

    ٢٠٬١٩٧٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 15% فقط احجز مكانك في آخر فيلات بمساحه مميزه

    The Icon Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣٧٦ متر مربع

    ٥٣٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو للبيع في الباتيو 4 – الشروق

    Next Door Consultancy logo image

    الباتيو 4, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٠٬١٩٧٬٠٠٠ جنيه

    وفر 7 مليون جنيه واستلم "تاون هاوس" خلال 3 شهور

    The Icon Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣٧٦ متر مربع

    ٥٣٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في البروج لوكيشن مميز

    KAMF logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كواترو بحرى بسعر مميز في باتيو ٥ الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٥٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق تاون هاوس للبيع

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٦٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كومباوند البروچ ٢٤٥م

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس ف الباتيو 5 استلام فوري 202 م

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٦٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب مفروش بالكامل و السعر قابل للتفاوض

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في جراندا لايف الشروق موفع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٨٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ڤيلا تشطيب كامل سوبر لوكس ڤيو لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير مول, محور الحرية, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٨٢٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب للبيع في البروج بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري متشطب بالتكيفات فيو لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٦٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر - بروج - موقع مميز - تشطيب كامل

    Aqarpedia For Resale logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحرى ولوكيشن مميز في باتيو 5 الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٨٢٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحرى لوكيشن مميز في باتيو 5 ايست

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في البروج بسعر مميز جدا موقع مميز استلام

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع