بيوت و فلل 2 غرفة نوم للبيع في القاهرة

31 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ١٦٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    مازونت للبيع في هايد بارك نيو كايرو التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة للبيع أو الإيجار في ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ٢١٠٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا للبيع في ماونتن فيو اي سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٥٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا استلام فوري بحري ماونتن فيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا للبيع في ماونتن فيو اي سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٤٤٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اي فيلا بجاردن للبيع | ماونتن فيو هايد بارك | ٢٣٠م

    Circle Realestate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في هايد بارك في موقع مميز وتشطيب كامل

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٢٦٥٬٣٠٧ جنيه

    للبيعI Villa في ماونتن ڤيو آي سيتي اقساط من المالك

    Sonic For Real-Estate logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٣٠٣م تشطيب كامل كلاسيك استلام فوري - لا فيستا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٥٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف ٣٣٦ متر تشطيب كامل بتقسيط في لافسيتا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٣٣٦ متر مربع

    ١٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة ٤٢٤ متر - استلام وسكن فوري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٤٢٤ متر مربع

    ١٥٨٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بارك في ماونتن فيو – إطلالة على الحديقة

    Beltone logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بكومباوند Mivida | Parcel 2

    Catchers investment logo image

2

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشيك مازونيت للبيع في هايد بارك بموقع وسعر مميز

    Fortune Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات استلام فوري بالقاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط علي 12 سنين فيلا متشطبه بالتكييفات 120 م

    Oaks Real Estate logo image

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٤٧١٬٦٥٨ جنيه

    تاون هاوس بأقل مقدم و تقسيط 10 سنين في قلب التجمع

    IRTKAZ logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٢٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب سوبر لوكس مفروش بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ١١٣٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس أستلام فورى متشطب مودرن في ميفيدا

    I-Zone logo image

2

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس نصف مفروش للبيع في ميفيدا

    iHome logo image

2

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ذات قيمة عالية ٣٠٣م - استلام فوري بمقدم ١٠٪

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٥٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قمة الرفاهية فيلا تشطيب كامل ٤٥٠م في لا فيستا سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة ٤٢٤ متر - استلام وسكن فوري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٤٢٤ متر مربع

    ١٥٨٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في ميفيدا استلام فوري_موقع مميز لقطه

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا دوبلكس مميزة في الأندلس 2

    Grey Parrot Realty logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

2