6شقة٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه103م غرفتين استلام فوريلاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة 2 1 ١٠٣ متر مربع ٢٠٬٣٨٨ جنيه/متر مربع
6شقة١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيهشقه96م غرفتين استلام فوري بالجراجلاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة 2 1 ٩٦ متر مربع ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع
6شقة٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه110م غرفتين فيو خارجي واجهه استلام فوري بالجراجلاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة 2 1 ١١٠ متر مربع ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع
6شقة٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه 89م غرفتين فيو جانبي استلام فوريلاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة 2 1 ٨٩ متر مربع ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع
6شقة١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيهشقه83م غرفتين استلام فوري بالجراجلاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة 2 1 ٨٣ متر مربع ٢١٬٠٨٤ جنيه/متر مربع
البيع الأول7شقة٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيهاستلام فورى | غرفتين في لاندمارك بقسط 18,600شهريامتصدرلاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة 2 1 ٩٣ متر مربع ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع
6شقة٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه 89م وجهه فى لاندمارك تقسيم مميزه بسعر 2 مليونلاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة 2 1 ٨٩ متر مربع ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع
7شقة١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيهشقه غرفتين استلام فورى بالجراج فى لاندماركلاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة 2 1 ٩٦ متر مربع ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع
6شقة١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه85م غرفتين استلام فوري بالجراجلاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة 2 1 ٨٥ متر مربع ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع
8شقة٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيهشقه 79 متر سوبر لوكس في اميز لوكيشين في مدينه نصرلاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة 2 1 ٧٩ متر مربع ٢٧٬٢١٥ جنيه/متر مربع
8شقة١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيهشقه 96 متر في اميز لوكيشين في مدينه نصرلاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة 2 1 ٩٦ متر مربع ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع
12شقة٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه 107 متر بسعر لا يقارن في مدينه نصرلاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة 2 2 ١٠٧ متر مربع ٢٠٬٥٦٠ جنيه/متر مربع
8شقة١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيهشقه 85 متر في اميز مشروع في مدينه نصرلاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة 2 1 ٨٥ متر مربع ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع
17شقة٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه107م استلام فورى بالجراج بدون تشطيب بمدينه نصرلاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة 2 2 ١٠٧ متر مربع ٢٠٬٠٩٣ جنيه/متر مربع
9شقة٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيهشقه ريسيل 107م بالجراج تقسيمه مميزه استلام فوريلاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة 2 2 ١٠٧ متر مربع ٢٠٬٠٩٣ جنيه/متر مربع
البيع الأول7شاليه٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيهشقة استلام فورى في لاندمارك بقسط شهرى 18,600 جنيةمتصدرلاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة 2 1 ٩٣ متر مربع ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع