عقارات 2 غرفة نوم للبيع في المستثمرين الجنوبية, صفحة 5

516 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل في ذا فيليدج بالم هيلز

    Do estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٨٢٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية في كمبوند ريتاج سيتي – شقة جاهزة للسكن

    Smart Location Group logo image

    ريتاج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٥٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في Galleria Moon Valley

    Gaby's Homes logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في جاليريا مون فالي

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٨٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع – جاليريا مون فالي بسعر مغرى

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام 2026 في دبليو سيجنتشر وترواي

    New Avenue Real Estate logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٦٩٬٧٤٨ جنيه

    شقة بحديقة للبيع جي ايست بجوار واتر واي برايم

    TREX logo image

    جي ايست, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند ريتاج سيتي خلف كونكورد بلازا

    East House logo image

    ريتاج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب فاخر – فيليدج جيت بجوار AUC

    Next Door Consultancy logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥١٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع تشطيب كامل فى قلب التجمع

    IRTKAZ logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | شقة أرضي بحديقة للبيع في جاليريا مون

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل | مطبخ مجهز بالكامل، مكيفات وسخانات

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليدج جيت مفروشة بالكامل

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه بجوار AUC شقه متشطبة في التجمع الخامس

    clear scope logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا فيليدج بالم هيلز فرصة مميزة

    KAMF logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٠٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة غرفتين نوم في فيليج جيت(موقع مميز)للبيع

    Good Vibe Homes logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتصميم عصري للبيع فى كمبوند ذا فيلدججيت

    4C Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٧٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب فاخر وفرش مميزة غرفتين نوم .

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فيلدج جيت علي احلي فيو

    Prime Company logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جلاريا مون فالي اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقه غرفتين متشطبه فى ناينتى افينو على الفيو

    Spade consultancy logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم استلام فورى بأقل سعر و فيو مفتوح

    Spade consultancy logo image

    جراند ريزيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٦٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع في جاليريا مون فالي | تشطيب كامل

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند فيلدج جيت بسعر مميز

    Chances Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في جاليري مون فالي بتصميم وتشطيب عصري

    Chances Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦١٬٠٦٨ جنيه/متر مربع