عقارات 2 غرفة نوم للبيع في المستثمرين الجنوبية, صفحة 4

516 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٧٬٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ووتر واي سيجنتشر التجمع الخامس

    Platinum Properties logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ١٠٣٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه نص مفروش في كمبوند بالم هيلز فيلدج جيت

    ABAZA for real estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدًا بأكبر حديقة -افنيو ٩٠

    East wing logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بجانب الجامعه الامريكيه لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مفروشه بكمبوند جاليريا مون125م

    Prime Company logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع في جاليريا مون فالي

    Treasure Real estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة واجهة على شارع الجزيرة مباشرة

    D COMUNITA RE logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Village Gate بتشطيب فاخر بسعر مغرى

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في جاليريا باقل سعر بالماركت

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة خاصة في جاليريا مون فالي

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فيليدج جيت متشطبه في فيو مزدوج مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة "مميزه" في Village Gate - Palm Hills

    The Homies logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي متشطبه بالكامل بسعر مميز وتشطيب عالي

    Right Direction logo image

    ميدتاون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 نوم تشطيب فاخر جاهزة للسكن

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكييفات في القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبه بمقدم 10% وتقسيط على 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند عربية 108م المستثمرين الجنوبية

    عربية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة استلام فورى باقل سعر فى فيلدج جيت

    Brokers Hub logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام تشطيب كامل في 90 افينيو

    Spade consultancy logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار شقة للبيع متشطبة بالكامل بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم متشطبه للبيع في كمبوند جاليريا مون فالي

    Horizon Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٧٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في فيليدج جيت - التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليج جيت بسعر وموقع مميزين

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع فى 90 avenue بفيو مميز جدا

    Century for Project Management logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٨٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل على المناظر الطبيعية واتر واي

    Do estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٥٬١٩٨ جنيه/متر مربع