عقارات 2 غرفة نوم للبيع في المستثمرين الجنوبية, صفحة 18

516 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نصف تشطيب بكمبوند جاليريا مون فالي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ارضي مميز للبيع بكمبوند جاليريا مون فالي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دور ارضي مميز بكمبوند جالاريا مون فالي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٥٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالمطبخ و التكييفات-جالريا مون فالي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيلدج جيت تشطيب عالي الجودة جداً

    Conquer Properties logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى فيليدج جيت بفيو على لايك

    Conquer Properties logo image

2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب راقي بالتقسيط على 10سنوات و استلام فوري

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة بتشطيب عصري ذا فليدج

    Chances Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٧٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم متشطبه بجوار الجامعه الامريكيه في التجمع

    Roots Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٨٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة متشطبة التكيفات بجوار AUC بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ١٠٠٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٢٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة بجاردن بمقدم 10%فى التجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    وحدة أرضي "لقطة" بالفرش الكامل في جاليريا مون فالي

    La Costa For Real Estate logo image

2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٧٧٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه لسرعة البيع في جالريا مون فالي

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في المربع الذهبي – جاليريا مون فالي

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري دور اول بسعر مميز - واتر واي

    IRTKAZ logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات استلام فوري - اول سكن

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر في جاليريا لسرعه البيع

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للبيع في 90 أفينيو بموقع مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري زيزينيا دور ثالث ألترا سوبر لوكس

    Al Ofok Investment logo image

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري شقة بحديقة ريسيل متشطبة بالمطبخ في جاليريا

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٧٦٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٦٩٬٤٢٧ جنيه

    احجز شقتك في 90افينيو متشطبة بالتكييفات بالتقسيط

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 130م ڤيو جاردن بالمستثمرين الجنوبيه

    Next Level Properties logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل ريسيل استلام فوري شامل الجراج

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام فوري مباشرة علي نادي الزهور

    Key Point for real estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع