عقارات 2 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس

5,646 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٢٧٬٠٠٠ جنيه

    افضل موقع شقة في سيتي جيت بإطلالة على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٦٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ارضي بجاردن متشطبه للبيع في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع في ميفيدا بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١٦٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه وفيو حمام السباحه للبيع في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه مفروشه للبيع في ميفيدا بوليفارد

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • ريدي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريدي

    1 - 5 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع في ميفيدا بوليفارد فيو Pool

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو جاردن في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه أرضي بحديقه للبيع في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو لاندسكيب للبيع في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه مفروشه في ميفيدا للبيع بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • كليو ووتر ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٩٨٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بالم هيلز نيو كايرو

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه في ميفيدا للبيع بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دبل فيو ريسيل للبيع باقل من سعر السوق لقطه

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٣٩٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دبل فيو ريسيل للبيع باقل من سعر السوق لقطه

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    سطح

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالكامل غير مجروحه سعر مميز مساحه خارجية

    Selective logo image

    شارع 70, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع زد ايست تشطيب سوبرلوكس بالتكيفات

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • لاش فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 224م + غرفة ناني في سوان ليك للبيع

    Realtors logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    سطح

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز تشطيب كامل مساحه خارجية

    Selective logo image

2

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 224م + غرفة ناني في سوان ليك للبيع

    Realtors logo image

2

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ١٤٥م استلام فوري متشطبة سعر لن يتكرر

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالمراسم تكمله اقساط بافضل سعر بالكمبوند

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • ايزولا كواترو 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٤٠٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايسولا كواترو

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري فيو لاندسكيب في ايستاون

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٤٢١٬٩٠٤ جنيه

    ارضي بجاردن بمقدم 5,3 مليون في ديستريكت 5

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٤٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك استلام اخر العام- 3غرف+ناني

    Realtors logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٦١٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في زيد إيست بـ7 مليون فقط!

    Conquer Properties logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بموقع مميز في إيستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • كافالي ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥٧٬٦٠٣ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كافالي ريزيدينس

    استوديو, 1 - 3 غرفة