عقارات 2 غرفة نوم للبيع في فيفث سكوير, صفحة 6

194 عقارات أخرى
  • 23

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشيب في Fifth Square – استلام قريب

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مع تكيفات بإطلالة مفتوحة مع تقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة تشطيب كامل في كمبوند Fifth Square

    Element Estate logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في كمبوند Fifth Square تشطيب كامل

    Element Estate logo image

2

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطبيب و استلام فوري سكاى لوفت ريسيل فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٨٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ريسيل 130م شقة جاهزه و متشطبة فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٨٩٬٧٠٤ جنيه

    شقة فاخرة - مون ريزيدنسز تسليم خلال شهرين أقل مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٧٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند المراسم

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - مفروشة بالكامل - فيفث سكوير

    New Capital Home. logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٦٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت المراسم فيفث سكوير149م + 21م رووف

    Waystar Investment logo image

2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٨٠٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٣٦٢٬٦٤٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبه فوري موقع مميز كمبوند فيفث سكوير

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٥٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٧٥٬٦٩٦ جنيه

    شقه بجاردن كبيره دابل فيو متشطبه بخصم كبير

    متصدر

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٠٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان بنتهاوس ريسيل متشطبة بالتكيفات والمطبخ

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالتكييفات للبيع في فيفث سكوير

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٩٣٤٬٤٧٨ جنيه

    شقه مميزه مفروشه-للبيع في مراسم

    Brokerage Hub logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٠٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٧٢٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بجاردن في Fifth Square بمقدم 5%

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٨١٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134 م متشطبة بالمراسم | فيفث سكوير

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المراسم-فيفث سكوير-شقه غرفتين-متشطبه

    Premises logo image

2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٩٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطبة بالكامل بمقدم 5% في المراسم التجمع

    Adviser Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٣٤٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في المراسم التجمع الخامس

    Adviser Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برووف مفتوح متشطبة بالتكيفات بتقسيط 5 سنين

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٨٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فى موقع مميز جدا تشطيب كامل استلام سنه

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٣٧٩٬١٢٥ جنيه

    شقة للبيع في فيفث سكوير – مفروشة بالكامل

    Capital Lords Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام سنه بالجولدن سكوير وبأقساط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مون ريزيدنس، فيفث سكوير

    Feeds logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٤٬٠٢٩ جنيه/متر مربع