شقق 2 غرفة نوم للبيع في القاهرة

14,174 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة في موقع مميز غرفتين نوم تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ٨٤ متر في بريفادو فيو بحيرات بحري

    Wall Street Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 156م | ايستاون سوديك كمبوند | سعر مميز

    متصدر

    Darcom for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 146م متشطبة بالكامل في كمبوند فيلدج جيت

    4C Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٧٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 99 م بيع فى الرحاب بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٦٥٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • سيتي جيت نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر لغرفتين في كمبوند جرين سكوير نصف تشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتي 78متر b12

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 85م ارض بجاردن بأحدث مراحل مدينتي B8

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 165 م للبيع فى شارع نهرو مصر الجديده .

    Shield - DR3 logo image

    شارع نهرو, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي في ليك ڤيو ١ للبيع بالفرش سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام في ديستريكت 5

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل (للبيع) 135م في ريحانه افينيو فيو جاردن

    INVEST PRO logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل سعر في فيليدج جاردن

    why solutions logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 118م بفيو مميز ع اللاندسكيب-هايدبارك

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زيد ايست التجمع السادس بمقدم 5% فقط

    Z Investments For Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٤٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • أيام ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    2 غرفة

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بأفضل لوكيشن في i city الجولدن سكوير

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بفيو مفتوح اقساط 12 سنه باقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتكييفات في جاردن سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٨٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 2 غرف استلام فوري في العاصمة الادارية

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو ريزيدنس 1 مساحه 128 شقة أرضي بجاردن

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • سمو بوليفارد

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Paragon Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,سمو بوليفارد

    2 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175 م تشطيب كامل استلام خلال 3 شهور

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة بجاردن بفيو مفتوح فى موقع مميز

    IRTKAZ logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام قريب باقل سعر في كمبوند ذا كريست

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بموقع وسعر مميز في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن تكمله اقساط في كايرو فيستفال

    Fortune Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٢١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • الجار بريتش ديستريكت

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة الشروق

    2 غرفة