شقق 2 غرفة نوم للبيع في مصر الجديدة, صفحة 6

135 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بأقل سعر في ماريوت - ريسيل - غرفتين

    Remax The Address logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبه في ماريوت هيليبوليس بخصم 40%

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تفرعات أسماء فهمي

    Property insider logo image

    شارع اسماء فهمي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 115متر متر -استلام سنه ونصف-فيو مفتوح

    Remax The Address logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٤٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مربعات ش الميرغنى وأحمد تيسير الجولف

    Broker Edge logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بميدان الاسماعيلية بهليوبوليس 180م

    Bond & Key logo image

    ميدان الاسماعيليه, ميدان الاسماعيليه, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في السفير، مصر الجديدة 110م موقع مميز

    Bond & Key logo image

    ميدان سفير, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة تشطيب فندقي ف ماريوت ريزندس بسعر قديم 2غرف

    Remax The Address logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ١٠٧٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في ماريوت ريزيدنس 115 متر

    Remax The Address logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة فى شارع الميرغنى الرئيسى بسعر مغرى للبيع شقه

    Commission Real Estate logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ١٧٥ متر في ارض الجولف مصر الجديدة بحري

    Bond & Key logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع