شقق 2 غرفة نوم للبيع في مصر الجديدة, صفحة 3

135 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مساكن شيراتون الدور الأول في صقر قريش

    Real estate مكه logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مساكن شيراتون120م أول تشطيب موقع مميز

    Real estate مكه logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مساكن شيراتون دور ثالث 120م موقع مميز

    Real estate مكه logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة للبيع في موقع مميز جداً بمصر الجديدة –

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع باقل سعر في ارقى احياء مصر الجديدة

    El Kateb Real Estate logo image

    شارع اسماء فهمي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه vib متشطبه بالتكيفات بخصم للكاش 30%

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٩١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مصر الجديدة بالقرب من نادي هليوبوليس

    Property Network logo image

    شارع أبو المحاسن, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م² في مصر الجديدة – شارع الميرغني

    Property Network logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض الجولف شقة 120 متر في مصر الجديدة

    Re/Max IBuild logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ممتازة مشطبة بالكامل في ميدان الإسماعيلية

    Good Deals logo image

    شارع صلاح الدين, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 145م في شارع إسماعيل الفلكي

    Good Deals logo image

    شارع اسماعيل الفلكي, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة138م بحديقة متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رئيسي كمبوند ألماظة افينيو بجوار سيتي سنترمصرجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابو بكر الصديق, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزه للانتقال تشطيب كامل في مصر الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    كوبري الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سكنية بمصر الجديدة الميرغني بسعر مميز جد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٢٥٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطةعمر بن الخطاب الرئيسي مصرالجديدةقرب اوسكار

    Time House logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ابوبكر الصديق الرئيسي المحكمة مصرالجديدة

    Time House logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨١١٬٩٩٩ جنيه

    شقه للبيع في زايد القديمه استلام فوري

    إبداع logo image

    شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٨٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجر وحدتك الفندقيه بالدولار بأداره ماريوت -30% خصم

    Remax The Address logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية شقة للبيع داخل ماريوت ريزيدنس

    clear scope logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين بفيو مفتوح في ماريوت ريزيدنس

    clear scope logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار قوية شقة غرفتين في ماريوت ريزيدنس

    clear scope logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش 40% متشطبه بالتكيفات بالتقسيط

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 138م + جاردن 40م فـ مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز 2 دقيقه للكوربه مصر الجديده 140 متر

    Compound Hekaya logo image

    الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع