شقق 2 غرفة نوم للبيع في مصر الجديدة, صفحة 2

135 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمصر الجديدة متفرع من الماظة

    Property Network logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ارض الجولف علي بعد امتار من ش النزهه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م (( متشطبة جاهزة للتسليم )) فى مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالتكيفات بخصم للكاش 40% بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٤٦٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٢٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126م ((متشطبة جاهزة للمعاينة)) فـ شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    ميدان الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بدار الدفاع الجوي فيلات 130متر

    Prime Company logo image

    شارع سور دار الدفاع الجوي (عبد العظيم وزير), ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالتكيفات بخصم للكاش 40% بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بتتأجر بالدولار بخصم 30% - اداره ماريوت

    Remax The Address logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٠٨٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180 متر للبيع فيو الميريلاند مصر الجديده

    Future Home RealEstate logo image

    شارع الحجاز, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140 متر للبيع فيو صلاح سالم مصر الجديده

    متصدر

    Future Home RealEstate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    بإدارة فندقية شقة (متشطبة تسليم فوري) فـ شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٠٥٬٩٧٢ جنيه

    شقه فندقيه فيو مباشر علي lagoon باكبر عايد ايجاري

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة خلف قصر البارون الرائع شارع حسن صادق .

    Remax 360 logo image

    شارع حسن صادق, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن غرفتين متشطبه فوري في مصر الجديده

    Compound Hekaya logo image

    بورتو هليوبلس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة شهر عقاري للبيع بين الميرغني والحرية

    Fixed Assets logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB متشطبه بالتكيفات بخصم للكاش 40%

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب مصر الجديدة – أرض الجولف | موقع

    Digital State logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي بأميز لوكيشن بعائد استثمار مضمون قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٤٢٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بتشطيب كامل ف ماريوت ريزدنس 2 غرف تقسيط

    Remax The Address logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ١١١٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش 40% متشطبه بالتكيفات بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بمصر الجديدة للبيع

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB ( خصم للكاش 35 % ) متشطبه بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٩٧٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفرش فندقي الدور الأول في مساكن شيراتون

    Real estate مكه logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين بمقدم 10٪ تقسيط 6 سنين ماريوت مصر الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فندقي جاهزة للمعاينة ف ماريوت ريزيدنس

    Remax The Address logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٧٬٨٧٤ جنيه/متر مربع