شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة نصر, صفحة 24

1,175 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م غرفتين استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٨٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه باقل من نصف سعر الشركه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٢٢٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مسجله شهر عقاري بالفرش و الاجهزه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور البطراوي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى 96م + جراج فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٨٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في رابعه العدويه ليها جراج وحصه في الارض

    طريق النصر, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110م على حمام السباحه تكملت اقساط مريحه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حي السفارات – مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع سبيل المؤمنين, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه موجود فى الكمبوند

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ١٧٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع متفرع من مكرم عبيد – مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات العبورأمام دار المشاة صلاح سالم مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع صلاح سالم, الاستاد, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمطبخ والتكييفات فى مكرم عبيد الرئيسي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينه الواحه الترا سوبر لوكس عالسكن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 3 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زهراء مدينه نصر

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    شارع مدرسه زهراء مدينه نصر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٨٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نوع الوحده : شقه للبيع في المربع الدهبي قرب مكرم ع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور أرضي بموقع استراتيجي مميز جداً

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد فهيم, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمشروع دجلة تاورز – مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٤٤٬٣٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٥٬٤٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعفش خلف الحديقة الدولية – مساحة 120 م

    شارع الدكتور محمد النبوي المهندس, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    • نوع الوحدة : شقه للبيع من متفرعات مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114م في دجلة لاند مارك استلام فوري بمقدم 10%

    GCR Developments logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٤٤٬٣٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٥٥٬٤٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    3

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري جدًا للبيع بمدينة نصر تشطيب سوبر لوكس مسا

    شارع صلاح سالم, الاستاد, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سكنية بمدينة نصر ڤيو مونوريل وبالقرب م

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ذاكر حسين, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٩٬١١٧ جنيه/متر مربع