شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة نصر, صفحة 10

1,175 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدخل فندقي خطوات من سيتي سنتر مكرم عبيد 120 متر

    شارع حافظ رمضان, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدخل فندقي شارع حافظ رمضان الرئيسي 120 متر

    شارع حافظ رمضان, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110م بالجراج خاص وجهه على الشارع فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري بلجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 96م بجراج فى لاند مارك فورى بسعر 1,950,000 كاش

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه110م غرفتين واجهه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه90م غرفتين استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن 93م غرفتين في لاندمارك بقسط 18,600شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في مدينة نصر على الشارع

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    120م فيو خارجى للبيع بكمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصر بموقع مميز في اسكان شباب

    Ebied Home logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    .شقة بجوار سيتي ستارز تطل على حديقة

    Remax 360 logo image

    شارع حسن افلاطون, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110م استلام فورى وجهه على مشروع مدينة مصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع غرفتين ريسيل بكمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع غرفتين سوبرلوكس بجوار الجامعة الصينة مدين

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع غرفتين ريسيل بكمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٢٢٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ١٩٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع غرفتين ريسيل بكمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه ف دجلة لاند مارك 107م داخلي بل الجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢١٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبييع 103م استلام فوري لاند اسكيب

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ١٩٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م فى كمبوند ايست بارك- مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    إيست بارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع