شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة نصر, صفحة 15

1,175 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه بالجراج غرفتين استلام فورى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةلقطططة للبيع في الواحة-مدينة نصر

    Smart Step logo image

    مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٤٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م أول يمين من عباس العقاد – خلف طيبة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود H1230 شقة للبيع 130م سوبر لوكس لطفى جمعة

    3H للتسويق العقاري logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى دجلة تاورز-مدينة نصر غرفتين بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجله لاندمارك في مدينه نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجلة لاند مارك في مدينه نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجلة لاند مارك في مدينه نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م دخلي استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه خارجيه غرفتين

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع - كمبوند ريزدنس - مدينة نصر

    متصدر

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة97م للبيع -كمبوند كابيتال ايست ريزدنس مدينة نصر

    متصدر

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل واحسن مكان في الزهراء

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٩٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في عباس العقاد شقه 210 متر كامله التشطيب

    Smart Step logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ششقه96م غرفتين استلام فوري في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه90م غرفتين فيو جانبي استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ١٣٠ متر المنطفة التامنة مدينه نصر

    شارع عبد الستار دياب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمطبخ والتكييفات فى مكرم عبيد الرئيسي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه أول بلكونه بالمنطقة السادسه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للعيادات والمؤسسات والشركات الكبرى شارع مكرم عبيد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م غرفتين استلام فوري في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦١٧٬٧٠٠ جنيه

    استلم الآن 93م غرفتين في لاندمارك بقسط 18,000شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٥١٬١٠٠ جنيه

    استلم الان فى لاندمارك فقط بمقدم 385,110 جنية مصرى

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٣٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن 93م غرفتين في لاندمارك بقسط 18,500شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٥٣ جنيه/متر مربع