شقق 2 غرفة نوم للبيع في شارع ام كلثوم

6 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة للبيع فى الرحاب بجوار الخدمات

    Escan Group logo image

    شارع ام كلثوم, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٤٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس متشطبه بالكامل غير مجروحه

    H-House logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع فى مدينة الرحاب بالقرب من مول 2 وجيت واى

    Escan Group logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة للبيع فى الرحاب موقع مميز

    Escan Group logo image

2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب بالقرب من مول 2 وجيت واى

    Escan Group logo image

2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بالرحاب مجموعة 48 – موقع مميز

    Al Maz Real Estate logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع