شقق 2 غرفة نوم للبيع في نيوبوليس - وادي دجلة

16 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٧٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن جاهزة للمعاينه بدون مقدم بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بالمستقبل سيتي

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٢١٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقه 2نوم مع وادي دجله بالمستقبل سيتي

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة لقطة 130م² في كمبوند نيوبليس

    RE/MAX 1st Choice logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٦٦٬٢١٨ جنيه

    شقه 2نوم بأقل مقدم بالمسـتـقـبـل سيـتـي+اقساط12سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٣٥٬٩٥٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطة شقة NEO Gardeens | Wadi Degla Dev

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م بدون مقدم في نيوبوليس وادي دجله بقسط12سنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن 2نوم للبيع مع Wadi Degla بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 120م جاهزة للمعاينة مقدم 0%بالمستقبل+قسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦١٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٦٢٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شقتك 2نوم مع وادي دجلة فى المستقبل

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقك جاهزة للمعاينة ب0%مقدم مع وادي دجله بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في نيوبوليس (نيو بارك) اقل من سعر السوق

    Feeds logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر وافضل لوكيشن مع وادي دجله بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن استلام فورى مرحله نيو جاردنز نصف تشطيب

    Scale for Real estate investments logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بجوار نادي وادي دجله مساحه 93 2 غ

    Q VISION logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢١٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع أمام الريحانه افينيو

    Q VISION logo image

2

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٢٬٥٩٨ جنيه/متر مربع