عقارات 1 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 3

334 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية 60م متشطبة بسعر الطرح الاول بمقدم 5%

    متصدر

    GCR Developments logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر فىCityZen بالمستقبل بمقدم5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٧٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بمقدم واقساط - موقع مميز استلام 26 - سراي

    Edge Real Estates logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٠٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فندقية لمحبي الاستثمار بقلب المستقبل

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٣١ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار بجوار ميفيدا اقساط على 9 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • مونارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٨٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 32
    المطور العقاري
    Royal Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,مونارك

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بموقع متميز جدا في كمبوند سراي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٧٠٬٦٢٢ جنيه

    شقة مع حديقة غرفة نوم واحدة بإطلالة مفتوحة للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٤٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٤٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالتكيفات موقع مميز فى المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٢٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالكامل بالتكييفات-سومو بوليفارد

    New Avenue Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٢٢٬٢٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في سومو بوليفارد-بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٧٤٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • نيوم مستقبل سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢٣٠٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,نيوم مستقبل

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الآن في سمو بأسعار تبدأ من 2,100,000 ج

    New Avenue Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٤٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة مع استوديو في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف + بالتقسيط علي 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار بجوار ميفيدا اقساط على 9 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو في سراي للبيع اقل سعر في الماركت

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مونتي نابوليوني

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٦٦٧٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Reportage Egypt
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,مونتي نابوليوني

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٦٩٬١٩٩ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط علي 12سنة بأقل مقدم في المستقبل

    Held Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرف فندقية مع مكيفات هواء بمقدم 250 ألف

    Crafters Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة على حديقة مفتوحة،مميزة أقل مقدم و توتال

    Makanak Investments logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٧٨٬٢٧٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط- التسليم عام 2027 سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٥٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب ١.٥٪؜ مقدم فقط شقة باقساط علي ١٢ سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • تالدا مدينة المستقبل

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٨٤٬٧٨٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,تالدا

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مع اقل مقدم في هاب تاون المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٣٨٬٣٠٢ جنيه

    ستوديو بجاردن للبيع في سراي إيلان – استلام 2027

    Capital Lords Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٢٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب ١.٥٪؜ مقدم فقط شقة باقساط علي ١٢ سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقل مقدم متشطبه في المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% واقساط علي 10 سنوات في قلب المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • هاب تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,هاب تاون

    1 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة المستقبل
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة المستقبل

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…