عقارات 1 غرفة نوم للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 9

317 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة الآن في SAGE Lakes Residence

    Feeds logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 71م ع السنترال بارك مباشره بالعاصمه +قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٦٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستثمار شقه فندقيه تحت اداره كونكورد السلام !

    Roots Real Estate logo image

    فورتي وان, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 119م للبيع في Jade Park استلام فوري بقسط 12س

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٣١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 75م بالسعر الافتتاحي بقسط حتي 12 سنه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٦٬١٩٩ جنيه

    ستوديو لقطه لمحبي الاستثمار بأقل سعر فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٩٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه بالسعر الافتتاحي فى العاصمة بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع في La Verde – R8 متشطبه وبقسط 10 س

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٣٬٣٤٢٬٩٠٦ جنيه

    للبيع شقة فندقية متشطبة بالفرش ولاجهزة بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بـ Up Mount وقسط12سنه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م ع السنترال بارك مباشره بالعاصمه |قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦١٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بسعر الطرح الاول بأحدث مشاريع العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٤١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.5%امتلك شقة60م بالعاصمة باقساط تصل 17 سنة

    Vida Solutions logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦١٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.5%امتلك شقة60م بالعاصمة باقساط تصل 17 سنة

    Vida Solutions logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.5%امتلك شقة80م بالعاصمة باقساط تصل 17 سنة

    Vida Solutions logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.5%امتلك شقة75م بالعاصمة باقساط تصل 17 سنة

    Vida Solutions logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم واسكن الان بأقل سعر فى R3 بالعاصمة قسط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه بأقساط حتي 15 سنه بالعاصمه الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه ارضي بجاردن في الماركت بـR8 تقسيط12سنه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢١٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقتك متشطبه بمقدم تعاقد 80ألف وقسط15سنه

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بسعر الطرح الاول فى Up Mount بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقرب استلام بأقل سعر بالعاصمه+قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٣٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه بجوار الحي الدبلوماسي بتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤١٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٩٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك الان بأقل سعر وبدون مقدم فى العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٩٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جاهزة للمعاينه في العاصمه تسهيلات10سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العاصمة الإدارية الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العاصمة الإدارية الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…