عقارات 1 غرفة نوم للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 13

317 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطه فى Winter park بفيو لاجون بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤١٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90 متر استلام فوري متشطبه بالعاصمه

    Next Level Properties logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقق فندقية

    ٥٬٨٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبه للبيع في Moon real بقسط علي 12 س

    Roots Real Estate logo image

    مون ريال تاور, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 60م باقل سعر للمتر فيR8 Difaf بقسط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر فى العاصمة الإدارية+قسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاهز للسكن متشطب بالتكيفات والمطبخ بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لمحبي الاستثمار بمقدم2.5% بالتجمع قسط11سنة

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٩٠ متر استلام فوري متشطبه بالكامل بالعاصمه

    متصدر

    Next Level Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٧١٬٤٠٠ جنيه

    أفضل استثمار شقة غرفة نوم بجوار الحى الدبلوماسى

    The Map Investments logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 81م بحديقة في إل بوسكو العاصمة الادارية

    The Map Investments logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٤٠٬١٩١ جنيه

    فرصتك تمتلك وحدة مميزة في Sage Lake Residence –

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبة خلال سنة بخصم خاص - قسط 10 سنين

    Remax The Address logo image

1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الآن في ساج ليك ريزيدنس

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٢٤٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند سيليا العاصمه الاداريه

    Q VISION logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥١٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في العاصمه الاداريه - R8

    Q VISION logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بحديقة في دي جويا 2

    Home Destination logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في كمبوند سيليا العاصمه الادار

    Better Estate Investment logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العاصمة الإدارية الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العاصمة الإدارية الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…