شقق 1 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل

323 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل مع استثمار سمو القابضة السعودية

    Crafters Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى للشقق الفندقية 200 ألف فقط

    Crafters Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 76م للبيع في بلوم فيلدز افضل لوكيشن بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جاردن بكمبوند سراي المستقبل بخصم 50%

    Z Investments For Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 102متر بدون تشطيب للبيع في هاب تاون بارك ٢٢٦

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • إيست فايل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة المستقبل

• 8

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 61 مترًا بدون تشطيب للبيع في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤١٩٬٦٢٨ جنيه

    شقة غرفة واحدة تشطيب كامل بالتكييفات موقع مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في قلب المستقبل سيتي بخصم 50%

    Z Investments For Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن للبيع في كمبوند بترفلاي في المستقبل

    Z Investments For Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع في كمباوند سراي بإطلالة رائعة

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • سمو بوليفارد

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Paragon Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,سمو بوليفارد

• 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فاخر 80 متر مقدم واقساط علي 6 سنوات

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي جاهزة عالاستلام بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سراي بمقدم 200الف و قسط ل 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو متشطب بالكامل للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بارك سنترال – حسن علام، مستقبل

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • فالدا فيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠١٬٧٧٧ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة المستقبل

• 18

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار بجوار ميفيدا اقساط على 9 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بمقدم 5% واقساط علي 10 سنوات في قلب المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب ١.٥٪؜ مقدم فقط شقة باقساط علي ١٢ سنة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقساط حتى 12سنة بجانب اعمار مصر - مقدم 1.5%

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى لشقة فندقية 250 ألف

    Crafters Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • كرونز ساراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٥٣٬٨٦٥ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي,كرونز ساراي

• 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل بالتكييفات بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى لشقة مجهزة بالخدمات بسعر 250 ألف جني

    Crafters Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات بالتقسيط علي 10 سنين

    Held Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر كاش لقطه ستديو داخل كمبوند SARAI للبيع

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ف السوق شقة برايم لوكيشن فيو يطل ع الفلل

    Impact Investments logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • زيزينيا المستقبل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ardic
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,زيزينيا المستقبل