منازل مزدوجة للبيع في القاهرة, صفحة 6

2,617 عقارات أخرى
  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بالتقسيط في كايرو فيستفال

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل للبيع في سعادة | القاهرة الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٨٥٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده توين هاوس جاهز للسكن بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٤٩٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر توين هاوس متشطب بالكامل للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع جديد في جروفا من حسن علام توين هاوس

    Egypt Best Properties logo image

    ايست هيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ١٢٨٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميفيدا توين هاوس متشطب سعر مميز

    Platinum Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٤١٤٬٤٣٨ جنيه

    لقطه سعر اقل من سعر السوق توين هاوس للبيع في ستييت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع ميفيدا اعمار سعر مميز

    Platinum Properties logo image

4

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ١٥٤٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس ميفيدا متشطب بحمام سباحة خاص

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ١٣٩٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    منزل مزدوج

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توينهاوس للبيع في واتر واي التجمع الخامس 9سنين قسط

    TREX logo image

5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري متشطب بالكامل فيو لاندسكبب

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع استلام فوري فى ميفيدا

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    4

    ٣٤١ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم توين هاوس 325م استلام فوري فيو لاندسكيب

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٥٤٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    منزل مزدوج

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في الباتيو برايم كورنر

    The Broker EG logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في الرحاب 2

    The Broker EG logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ٨٣٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 5غرف مساحة أرض كبيرة | بحري | موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٧٦ متر مربع

    ٦٥٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس موقع مميز في سوان ليك ريزيدنس

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ١٢٦٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 211م فيو ليك في ايفر بجوار كريسنت ووك

    Property  Hills. logo image

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ٢٨٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٧٦٧٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بأقل مقدم مع بالم هيلز فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    فيلج كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٨٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في باتيو اورو استلام فوري في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    منزل مزدوج

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر لقطة ف قلب التجمع كمبوند فيلات فقط

    Boundless For Real Estate logo image

    فالينو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣١١ متر مربع

    ١٠١٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٬٦٩٥٬٥٠٨ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن بجوار مسجد الفتاح العليم

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للايجار في فيلينو

    Treasure Real estate logo image

    فالينو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣١١ متر مربع

    ٦٤٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري متشطب بـR5 قسط12سنه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين للبيع في افضل لوكيشن وبأرخص سعر في الماركت

    Right Direction logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٣٨ جنيه/متر مربع