منازل مزدوجة للبيع في القاهرة, صفحة 3

2,645 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس برايم لوكيشن للبيع بالم هيلز نيو كايرو

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ٦٦٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع في اب تاون كايرو ليفانا

    Hodoud for Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس 350م بحمام سباحة - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٤٦٥٬٨٢١ جنيه

    توين هاوس في ستيت إطلالة خلابة على مناظر طبيعية

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    6

    ٣٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بسعرمميز في هايد بارك فيو لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - تشطيب كامل - موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٣ متر مربع

    ٤٢٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 3 نوم بمقدم 5% استلام سنة

    Towers Map logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في موقع مميز جداً تشطيب كامل بالتكيفات

    Edge Real Estates logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيلالاللبيع في سوديك ايست استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيلا للبيع في سيتي جيت ديار القطرية

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن بسعر اقل من السوق - تشطيب كامل 3 نوم

    Edge Real Estates logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ٤١٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس530متر9غرف لوكيشن متميز في ليك فيو بوتيك

    Spade consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Flag square Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٨٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع | بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Flag square Real Estate logo image

3

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٧٧٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كريك تاون شركه الكازار

    La Costa For Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 5غرف مساحة أرض كبيرة | بحري | موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٧٦ متر مربع

    ٦٥٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: توين هاوس بمساحات ضخمة في ليك فيو بوتيك

    SKEEP logo image

6

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب سوبر لوكس مفروش بالكامل حمام سباحه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٧٩٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٣١٬٤٩٠ جنيه

    توين بفيو مميز علي لاندسكيب ولاجون وقساط الي 2029

    متصدر

    ERE logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كلاسيك 280م للبيع في لا فيستا سيتي

    SKEEP logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لا فيستا سيتي – إطلالة مميزة

    SKEEP logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر 276م -استلام فورى - سيتى جيت

    East wing logo image

3

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٩٢٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٥١٦٬٢٨٤ جنيه

    توين هاوس 270م بأقساط بكمبوند سيتى جيت للبيع

    East wing logo image

3

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٩٢٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع متشطب بالكامل استلام فوري

    ERE Investments logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ب أوبال سيتى جيت للبيع - استلام فورى

    East wing logo image

3

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٨٤٬٧٧٥ جنيه/متر مربع