منازل مزدوجة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 3

74 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٩٬٣٥٦٬٧٢٠ جنيه

    توين هاوس فى اجدد مشاريع سوديك ايست فالى قسط 9 س

    Platinum Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٨٠٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري بخصم 25%| بيتا جرينز مستقبل

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٦٤٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطه متشطب امام مدينتي مباشرة بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    كوكون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ١١٣٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فيو مفتوح على ليك باقل من سعرالسوق

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري بخصم٤٠٪؜ بيتا جرينز المستقبل

    BETA EGYPT logo image

5

    5

    ٣٧٤ متر مربع

    ٦٤٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين استلام سنتين فى المستقبل سيتى 10% على 10 سنين

    GCR Developments logo image

    زا 101, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بافضل فيو ليك ولاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٦ متر مربع

    ٦٢٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيلا بروف كورنر بحري في سراي 239م

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٨٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٨١٢٬٤٧٩ جنيه

    توين هاوس 260 م بحرى في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري بخصم 40% |بيتا جرينز- مستقبل

    BETA EGYPT logo image

5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٦٤٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في المستقبل سيتي كمبوند اي تي ايست

    Vida Solutions logo image

    إي تي-إيست, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع – Central Park Compound

    Laucienda For Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    7+

    ٥٥٦ متر مربع

    ٧٩٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١١٬٥٠٧٬٦٥١ جنيه

    توين هاوس اقل من سعر السوق للببيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٩٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 246 متر, 3 غرف في هاب تاون مستقبل سيتي

    Strive Reality logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٩٥٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس باكبر ارض للبيع في كمبوند ريدج باحسن سعر

    Al Ahly Sabbour logo image

    ذا ريدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣١٨ متر مربع

    ٤٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر توين ٢٦٠ متر استلام فوري سراي S2 بحري

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 195 م في بلومفيلدز

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٠٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع اقل من سعر السوق 195 متر

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري بخصم 40% | بيتا جرينز مستقبل

    BETA EGYPT logo image

5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٦٤٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع باقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    سيينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر توين فيلا هاب تاون استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٦ متر مربع

    ٦٣٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في حسن علام

    Shield - DR3 logo image

    ذا فاليز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٥٬٧٤١٬٧٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ات إيست - المستقبل سيتي 190م

    Bond & Key logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في هاب تاون / حسن علام

    Gold Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    6

    ٣٠٦ متر مربع

    ٨٠٬٠٦٥ جنيه/متر مربع