منازل مزدوجة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 2

74 عقارات أخرى
  • 17

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه ب اقساط تصل ل 12 سنه ب فيو و سعر مميز

    نيوم مستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٣٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    ذا فاليز, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ١١٢٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في المستقبل سيتي كمبوند اي تي ايست

    Vida Solutions logo image

    إي تي-إيست, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك كاملة التشطيب و بالتقسيط لمدة 9 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    ذا فاليز, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك كاملة التشطيب و بالتقسيط لمدة 9 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    ذا فاليز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده واقساط تصل الي 10 سنوات توين هاوس

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع من حسن علام تقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٢٥٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٤٠٣٬٨٣٠ جنيه

    توين هاوس بلوم فيلدز بموقع نادر تكملة أقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بيتا جرينز مستقبل سيتى سور بسور لمدينتى

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٣٧١ متر مربع

    ٥٩٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٨٥٬٦٠٦ جنيه

    مقدم وأقساط استلام فوري-موقع مميز على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم واطول فتره سداد توين هاوس متشطب بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٧٨٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للببع في ET East كود الوحده: CV0228

    Dk REAL ESTATE logo image

    في الشرق, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٧٠٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع توين هاوس للبيع بكمبوند سراي من المالك

    Sonic For Real-Estate logo image

    كانفا سبرينغز, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٥٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر مميز استلام فورى مرحلة الفيلات

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري برايم لوكيشن في كمبوند سراي

    Strive Reality logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٥٢٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس متشطب في حسن علام علي 10 سنوات قسط

    Egypt Best Properties logo image

    ذا فاليز, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ١١٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ببيتا جرينز المستقبل سيتي بدسكاوند ٣٠ %

    BETA EGYPT logo image

5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا 306 متر استلام فوري اقل من سعر الماركت

    Egypt Best Properties logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    6

    ٣٠٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع-موقع مميز-4 غرف-من غير اي اوفر

    Egypt Best Properties logo image

    ذا فاليز, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٠١ متر مربع

    ٨٤٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    ذا فاليز, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٠١ متر مربع

    ٨٢٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ديسكاونت ٢٥% ببيتا جرينز مدينة المستقبل

    BETA EGYPT logo image

5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٨٦٢٬٥٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن في البوسكو R7العاصمة الإدارية

    Susqual Management logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٦٠٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز توين اقل سعر في الماركت موقع مميز ديزاين مميز

    Empire real estate and investment logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٥٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيو مميز متشطب في بارك سنترال حسن علام

    Property  Hills. logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ٣٧١ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٣ جنيه/متر مربع