توين هاوس للبيع في ميفيدا التجمع

191 عقارات أخرى
  • 17

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب الاونر للبيع في ميفيدا افنيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 338م تشطيب اونر فى مفيدا اعمار

    Gaby's Homes logo image

3

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ١٢٤٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر استلام فوري 315 متر تشطيبات راقية

3

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٤١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر استلام فوري 315 متر تشطيبات راقية

3

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر بحمام سباحة خاص تشطيب راقي مفيدا

4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر استلام فوري موقع متميز جدا بسعر خاص

4

    3

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في ميفيدا – ألترا سوبر لوكس

4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس متشطب بأقل من سعر الماركت ,ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس 280م جاهزة للسكن للبيع في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بأقل من سعر الماركت في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع في ميفيدا إعمار (Mivida)

    SKEEP logo image

4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٣٥٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاووس للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Properties-Today.com logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 240 متر بحديقة خاصة في ميفيدا

    Top Homes Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٣١٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا توين هاوس ريسيل بالفرش 380 متر

    Property Hills  One logo image

4

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس متشطب أقل من سعر الماركت في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحة خاص مفروشة بالكامل في ميفيد

    Redefine logo image

3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٧١٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص توين هاوس متشطب للبيع فى ميفيدا

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بموقع مميز استلام فوري اعمار

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    4

    ٣٤٨ متر مربع

    ١٣٢٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من الماركت توين هاوي متشطب بالتكيفات والمطبخ

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في بارسل 29

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

4

    3

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٣٩٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع في ميفيدا بارسل 2 بموقع مميز

    Ninety Two logo image

2

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس أقل من سعر الماركت في ميفيدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٠٧٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بأقل من سعر الماركت في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ميفيدا أول استخدام فيو مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة رائعة لامتلاك توين هاوس Mivida التجمع الخامس

    Realtors logo image

3

    4

    ٢٢٧ متر مربع

    ١٦٩٬٦٠٣ جنيه/متر مربع