منازل مزدوجة للبيع في التجمع الاول

81 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٣١١٬٠٠٠ جنيه

    وبأرخص سعر في السوق توين هاوس للبيع في كمبوند ستيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٤١٤٬٤٣٨ جنيه

    لقطه سعر اقل من سعر السوق توين هاوس للبيع في ستييت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٧٬٩٨٩٬٩٩٨ جنيه

    توين هاوس بسعر مميز في كريك تاون

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٤٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    استلام فوري توين هاوس 240M بسعر مميز في كريك تاون

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع Stei8ght باقل سعر بحري وبمقدم واقس

    Spade consultancy logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٢٦٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٧٩٣٬٢٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر مميز في كريك تاون

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر مميز في كريك تاون

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٩٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فى موقع مميز جدا استلام 9 شهور

    IRTKAZ logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع Stei8ght بمقدم و اقساط استلام ٢٠٢٧

    Spade consultancy logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لوكيشن ممتاز ومبني و تسليم اخر السنة

    Spade consultancy logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٢٬٩٥٢٬٤٣٥ جنيه

    وحدة حصرية توين هاوس بأقل مقدم وتوتال في ستيت

    Spade consultancy logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في كريك تاون تكمله اقساط

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر لقطة لفترة محدودة في أحسن لوكيشن

    Right Direction logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارخص سعر ف السوق توين ف استيت LMD G--------------

    Spade consultancy logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مقدم 9 مليون في كريك تاون

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٨٬٢٦٧٬٥٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع تكمله اقساط في كريك تاون

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ١٣٬٤٤٠٬٥٧٧ جنيه

    توين هاوس حصري بسعر ممتاز لفتره محدوده موقع ممتاز!

    Makanak Investments logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لفيلا 230 متر في كريك تاون استلام فوري

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس أقل من سعر السوق في كريك تاون

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر مميز في كريك تاون

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٨٤٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا 240 متر بسعر مميز في كريك تاون

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٤٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس في كريك تاون جاهز للاستلام

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اقل من سعر السوق موقع مميز جداً استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل فرصة تاون هاوس كورنر 210متر جاهز في كريك تاون

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    استلام فوري توين هاوس 240M بسعر مميز في كريك تاون

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع