منازل مزدوجة للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة

246 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري اقل سعر دلوقتي اقل سعر في ماركت

    Spade consultancy logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بافضل سعر في البوسكو سيتي

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٥٨٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر 300 متر بمقدم 950 الف استلام فوري

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل 248 متر اوبن فيو باقل سعر البوسكو

3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٠٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر 275 متر تشطيب كامل استلام فوري

3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت اميز توين هاوس في لافيستا سيتي

    Conquer Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع لافيستا سيتي فيو مميز

    متصدر

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مودرن استلام فوري بأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5% مقدم و أقساط على 8 سنين تاون هاوس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر بحري استلام فوري لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٧٣٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر للبيع بحري استلام فوري لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقساط على 8 سنين استلام فوري لا فيستا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٢٧٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحري مودرن بحري للبيع لا فيستا سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    TWINHOUSE UNDER MARKET PRICE FOR SALE IN LAVISTA

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا تشطيب كامل تسليم فوري مقدم 10٪ - لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز فيلا للبيع في لافيستا سيتي- فيو لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 246م جاهزة للسكن فى R5 بالعاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٦ متر مربع

    ٧٣٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٨١٬٢١٩ جنيه

    توين هاوس استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٣٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس استلام فوري - موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٥٤٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين بتصميم كلاسيكي إطلالة مزدوجة متشطب بالتكييفات

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز توين هاوس إطلالة مفتوحة ع مناظر طبيعية

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين بتصميم مودرن بافضل سعر - موقع مميز علي بحيرات

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس استلام فوري 238م في لافيستا سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٦٨٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    La Vista City توين هاوس 280

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بحري استلام فوري و بموقع متميز

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع