منازل مزدوجة للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 2

224 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل 248 متر اوبن فيو باقل سعر البوسكو

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٠٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر توين هاوس للبيع - لافيستا سيتي استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في إل بوسكو – العاصمة الإدارية

    Property Network logo image

3

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٨١٬٢١٩ جنيه

    توين هاوس استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٣٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كلاسيك للبيع - موقع مميز -استلام فورى

    East wing logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا سيتيC2-سبيشيال توينهاوس285م بموقع مميز بيع

    YaKan Properties logo image

4

    5

    ٢٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده توين هاوس للبيع بموقع مميز في لافيستا

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشيك توين هاوس كلاسيك في لافيستا متشطبه بالكامل

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كلاسيك للبيع بأحلي لوكيشن في لافيستا

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس بموقع مميز في لافيستا سيتي

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيو لاندسكيب للبيع في لافيستا سيتي

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للسكن - موقع مميز - سعر أقل من سعر السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للسكن - موقع مميز - إطلالة مفتوحة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٣٬٦٥٨٬٥٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب في بالم هيلز 3.6 مليون او كاش 22

    Property Hills... logo image

    97 هيلز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١٠٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع لافيستا سيتي فيو مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيتسا سيتي (La Vista City) |

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كلاسيك تشطيب كامل موقع مميز جدًا

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس "لقطة" للبيع في لافيستا سيتي |سوبر لوكس

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل توين هاوس في لافيستا سيتي علي فيو لاند سكيب

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ع 8سنين فيلافاخمة 210م لافيستا باتيو جاد

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري في البوسكو اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٥٤٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بجاردن للبيع في لافيستا سيتي-السعر لقطه

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر مودرن استلام فوري في لا فيستا سيتي

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بافضل سعر في البوسكو سيتي

3

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٥٨٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطة في La Vista City بإطلالة مفتوحة واس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع