منازل مزدوجة للبيع في لافيستا سيتي

152 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر 275 متر تشطيب كامل استلام فوري

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ليان – تشطيب كامل ومساحات مميزة

4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٩٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس 286م فى لافيستا سيتى استلام فورى

    متصدر

    Tradmark Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦٨٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ٢٧٥ متر يطل على مساحات خضراء تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل توين هاوس استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

4

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٤٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لا فيستا سيتي | إطلالة ساحرة

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطه باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب واقساط تصل حتى 10 سنين استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 280م مودرن للبيع في كمبوند لافيستا سيتي

    SKEEP logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 280م مودرن بحرى في كمبوند لافيستا سيتي

    SKEEP logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيستا سيتي – العاصمة الإدارية

    SKEEP logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كلاسيك 280م للبيع في لافيستا سيتي

    SKEEP logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيستا سيتي – العاصمة الإدارية

    SKEEP logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لا فيستا سيتي | موقع استثنائي

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين بتصميم مودرن بافضل سعر - موقع مميز علي بحيرات

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر ممتاز - لا فيستا سيتي- بموقع مميز- 3غرف+مربية

    East wing logo image

4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر استلام فوري أقل من سعر السوق

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري 286م ريسيل قرب الجامعة الأمريكة

    Property Hills  One logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٣٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5% مقدم و أقساط على 8 سنين تاون هاوس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر بحري استلام فوري لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٧٣٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحري مودرن بحري للبيع لا فيستا سيتي

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٦٣ متر مربع

    ٥٩٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر للبيع بحري استلام فوري لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقساط على 8 سنين استلام فوري لا فيستا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٢٧٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحري مودرن بحري للبيع لا فيستا سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حصرية توين هاوس بموقع مميز في القاهره الجديد

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع