شقق 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة

6 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٦٣٦٬١٦٩ جنيه

    شقة للبيع | ڤيو مباشر على الممشى | تشطيب كامل

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣١٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع | أرضي بجاردن وفيو لاند سكيب | فرص

    La Costa For Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٠٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133 م متشطبة و مفروشة بالكامل برايم لوكيشن

    Strive Reality logo image

3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 3غرف متشطبه بالتكيفات في اتيكا+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    اتيكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة فاخرة في كمبوند سيليا | مجموعة طلعت

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • كوين لاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٦٥٬٢٠٨ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كوين لاند

    3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالعاصمة الإدارية الجديدة R7

    Q VISION logo image

    سين 7, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • ممشي افينيو

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٤٤٥٬٨٤٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ممشي افينيو

    3 غرفة

  • سيتى اوفال

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٠٠٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Master Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,سيتى اوفال

    3 غرفة

  • رافي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٣٨٬٢١٤ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Captain Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,رافي

    3 غرفة

  • المقصد ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,المقصد

    3 غرفة