شقق 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في المقصد

5 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٦٣٦٬١٦٩ جنيه

    شقة للبيع | ڤيو مباشر على الممشى | تشطيب كامل

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣١٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع | أرضي بجاردن وفيو لاند سكيب | فرص

    La Costa For Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٠٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133 م متشطبة و مفروشة بالكامل برايم لوكيشن

    Strive Reality logo image

3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري بمقدم 500 الف لسرعه البيع

    Summit Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٠٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شقه متشطبه استلام فوري بنصف السعر

    Summit Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٢٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • المقصد ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,المقصد

    3 غرفة

  • المقصد ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    City Edge

    3 غرفة