شقق 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في B6

7 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة B6 مدينتي أمام الساوث بارك شاملة الأجهز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة 92 متر B6 والنادي مجانا

    MA Ville logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بمدينتي 92 متر B6 فيو جاردن

    MA Ville logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع فى مدينتى b6 تشطيب خاص وفرش فندقى

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتي 70متر الترا سوبر لوكس بموقع مميز

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لمحبي التميز للبيع بمدينتي 90م الترا سوبر لوكس

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مدينتي B6 فيو جاردن استلام فوري بسعر مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٤٦٬١٩٥ جنيه/متر مربع