شقق 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في B11

8 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقه مفروشه بإطلالة وموقع وسعر مميزين مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 96م جاهزة للسكن الفورى

    Makka Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 96م مدينتي B11 فيو مباشر على The Strip

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للتمليك بمدينتى فى B11 بالفرش والاجهزة فيو مفتوح

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع استرتيجى فيو مميز للبيع بالفرش والاجهزة67متر

    A 2 Z Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي تشطيب خاص شامل الفرش والاجهزة

    MA Ville logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مجهزة بالكامل بالاجهزة و التكييفات

    Empire real estate and investment logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من الحسيني ماركت70م كاش بالفرش الاجهزه فيB11

    Rikaz logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع