منازل مزدوجة مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة

79 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5% مقدم توين هاوس 4 غرف 273م إطلالة مميزة

    Apart Real estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٣ متر مربع

    ١٣٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا في موقع متميز

    Homy Real Estate logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع في سوديك فيليت

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ١٣٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخره مفروشه للبيع في ليان صبور

    Fortune Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٩٨٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر مفروش بحمام سباحة للبيع في ليان

    Susqual Management logo image

4

    5

    ٣٢٨ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحة خاص مفروشة بالكامل في ميفيد

    Redefine logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٧١٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كلاسيك كامل التشطيب بأفضل سعر وموقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٩١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند قطامية ديونز تشطيب كامل

    Global Marketing Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بحمام سباحة خاص | بكمبوند لاروز التجمع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٣٧٥ متر مربع

    ٨٧٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس بحمام سباحة خاص | بالقرب من جاردن8

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع موقع مميز جدا متشطب - ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٤١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش للبيع في تاج سيتي

    Treasure Real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٧ متر مربع

    ٨٤٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري 470 للبيع في LVR

    AK Circle logo image

4

    6

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٤٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس الترا سوبر لوكس استلام فوري في ليان

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٩٨٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ليك فيو ريزيدنس موقع مميز

    KAMF logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فوري في ميفيدا متشطب بالفرش

    Catchers investment logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٩٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه فرش مميز بحمام سباحه خاص

    Arabia For Real estate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر توين هاوس متشطب بالكامل في كمبوند ليان

    Susqual Management logo image

5

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالمطبخ و التكيفات بجوار الجامعه الامريكيه

    New Avenue Real Estate logo image

    فليور دي فيل, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مفروش في هايد بارك يطل علي حدائق

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مفروش في باتيو أورو ,300متر

    Prime Company logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مفروش في باتيو أورو ,312متر

    Prime Company logo image

4

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ١٠٧٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل توين هاوس للبيع في بلاجيو برايفت بوول

    Prime Company logo image

5

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فوري في ميفيدا متشطب بالفرش

    Catchers investment logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل بالتكيفات و المطبخ للبيع

    Catchers investment logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…