منازل مزدوجة مفروشة للبيع في التجمع الخامس

47 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بحمام سباحة خاص | بكمبوند لاروز التجمع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٣٧٥ متر مربع

    ٨٧٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع موقع مميز جدا متشطب - ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٤١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش للبيع في تاج سيتي

    Treasure Real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٧ متر مربع

    ٨٤٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري 470 للبيع في LVR

    AK Circle logo image

4

    6

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٤٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس الترا سوبر لوكس استلام فوري في ليان

    New Avenue Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٩٨٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ليك فيو ريزيدنس موقع مميز

    KAMF logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فوري في ميفيدا متشطب بالفرش

    Catchers investment logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر توين هاوس متشطب بالكامل في كمبوند ليان

    Susqual Management logo image

5

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مفروش في باتيو أورو ,300متر

    Prime Company logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مفروش في باتيو أورو ,312متر

    Prime Company logo image

4

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ١٠٧٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فوري في ميفيدا متشطب بالفرش

    Catchers investment logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل بالتكيفات و المطبخ للبيع

    Catchers investment logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش في كمبوند ليان

    ABAZA for real estate logo image

4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٩٨٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٠٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع Ready to move كمبوند مفيدا Mivida

    Sonic For Real-Estate logo image

5

    4

    ٤٣٥ متر مربع

    ٢٣٥٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلِكس للبيع لقطة فيو مميز استلام فيو ف ايستاون

    Brokers Hub logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 4غرف استلام فوري مقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٤٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فوري توين هاوس متشطب موقع مميز ريسيل سعررائع

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالكامل للبيع- ميفيدا، إعمار

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس موقع مميز متشطب بالكامل بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٣٢٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالتكيفات استلام فوري قسط ع10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف اقرب استلام مقدم 8% لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٧٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف اقرب استلام خصم 40% لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٧٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالفرش في ستون بارك استلام فوري

    views investment logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٥٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا متشطبة بالكامل مباشرة علي الجولف

    We are consultancy logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٦٦ متر مربع

    ١٠١٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٥٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحمام سباحة خاص للبيع | ميفيدا

    Trust logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

2