عقارات مفروشة للبيع في حي المعادي

237 عقارات أخرى
  • 9

    شقق فندقية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بأعلى عائد استثماري علي كورنيش المعادي

    Selection Code logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية بإطلالة الأهرامات والنيل استلام فوري

    Selection Code logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم وحدتك الفندقية على النيل بأعلى عائد استثماري

    Selection Code logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بأعلى عائد استثماري علي كورنيش المعادي

    Selection Code logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فيو النيل مباشره متشطبه بالتكيفات ومفروش

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • أفينيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧٧٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,افينيو
  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بفيو نيل دايركت بالتقسيط متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٦٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في المعراج العلوي في زهراء المعادي

    Q VISION logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة على النيل بإدارة إنتركونتيننتال

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    سطح

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف مفروش حديث للبيع حي راقي في سرايات المعادي

    In2Rent logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بأعلى عائد استثماري علي كورنيش المعادي

    Selection Code logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٦٠٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • جدران

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,جدران

    2 - 3 غرفة

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مودرن للبيع مع موقع مميز وفيو رائع بالمعادي

    Maadi Estate Agents logo image

    المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٤١٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80 م للبيع بالفرش-عمارات تبارك-زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في دجلة المعادي شارع 199

    Chances Real Estate logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة بموقع ممتاز ١٥٥ متر في سرايات المعادي

    Good Deals logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فوري متشطبه بالتكيفات والمطبخ والاجهزه

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ٨٤٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • ريفيان دجلة تاور

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Xland Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي

    2 - 3 غرفة

  • 24

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه علي النيل كورنيش المعادي مباشر موقع راءع

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل غرفه نوم علي النيل مفروشه جاهزه ع السكن

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقى للبيع بالفرش امام كارفور المعادى

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مفروشه صف اول علي النيل مباشره متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة 380 متر سوبر لوكس للبيع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٤١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • كريستال بلازا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,كريستال بلازا
  • 28

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة عريقة للبيع بمساحة 1050م في سرايات

    Saryat Estate Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار هيلتون فيو ساحر على النيل بعائد بالدولار

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحديقة 450م للبيع (أرضي واول وروف )

    متصدر

    Saryat Estate Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٧٨٠ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بأعلى عائد استثماري علي كورنيش المعادي

    Selection Code logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٦٠٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن 4 غرف 350م تشطيب الترا سوبر لوكس

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • برج دجلة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Alsedek Development
    القاهرة,حي المعادي,المعادي

    2 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في حي المعادي
مؤشرات حول أداء المجتمع
حي المعادي

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…