عقارات مفروشة للبيع في حي المعادي, صفحة 3

228 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٥٣٠٬٩٠٠ جنيه

    استثمار بالدولار-اطلاله بانوراميه صف اول علي النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٣٠٬٩٠٠ جنيه

    استثمار بالدولار-اطلاله بانوراميه صف اول علي النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المعادي سريات موقع مميز وحيوي

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه vib متشطبه بالتكيفات والمطبخ بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٦٨ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٣٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 32,5 م ( Rêve Du Nil ) من Novara

    متصدر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    حي المعادي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٢٢٨٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • نكست لايف

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Next Home Development
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,نكست لايف

    3 غرفة

  • 18

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقى للبيع امام كارفور المعادى مفروش

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230 متر موقع مميز 4 غرف نوم اسقف عالية

    Cairo Gate Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكن راقٍ للبيع بالمعادي الجديدة الشطر التاسع

    Chances Real Estate logo image

    شارع الشطر التاسع, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعة 785متر تصميم عصرى وتجهيزات عالية الجودة

    Cairo Gate Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٦٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 220 متر 3 غرف نوم مفروش بالكامل

    Cairo Gate Real Estate logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • دجلة ريزيدنس 79

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    القاهرة,حي المعادي,دجلة

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 220 متر 3 غرف نوم مفروش بالكامل

    Cairo Gate Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في سرايات المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه علي النيل مباشره مفروشه بالتكيفات والفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تطل علي النيل مفروشه بالتكيفات وبالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٦٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مفروشه بالاجهزه والتكيفات VIB علي النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • كلوب تاون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Wadi Degla
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,كلوب تاون
  • 4

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى جراند سيتى مفروشه فيو النادى باقل سعر

    Chances Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى جراند سيتى موقع مميز نصف مفروشه بحرى

    Chances Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار هيلتون فيو ساحر على النيل بعائد بالدولار

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مودرن للإيجار واسعه ومريحه مع موقع مميز

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في باڤاريا تاون بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • كواترو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Alsedek Development
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,كواترو

    2 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بفيو بانوراما ع النيل جاهزة للمعاينة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بفيو بانوراما ع النيل جاهزة للمعاينة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بفيو بانوراما ع النيل جاهزة للمعاينة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقق فندقية

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بفيو بانوراما ع النيل جاهزة للمعاينة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه جدا للبيع بكمبوند معادي هايتس تبارك

    Ring Road Real Estate logo image

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • صن جيتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,صن جيتس
صورة لـ Community Overview في حي المعادي
مؤشرات حول أداء المجتمع
حي المعادي

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…