عقارات مفروشة للبيع في سرايات المعادي, صفحة 2

60 عقارات أخرى
  • 27

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعة 785متر تصميم عصرى وتجهيزات عالية الجودة

    Cairo Gate Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٦٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 220 متر 3 غرف نوم مفروش بالكامل

    Cairo Gate Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في سرايات المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مودرن للإيجار واسعه ومريحه مع موقع مميز

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا الترا مودرن للبيع بمكان مميز-روف وحديقه خاصه

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٧٨٠ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع – سرايات المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثماريه للسكن فيو النيل بقلب المعادي للبيع

    متصدر

    Cairo Gate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن في افضل لوكيشن في سرايات المعادي

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة تشطيب الترا لوكس للبيع بالفرش والاجهزه

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحه ٣٥٠متر بجوار ميدان مصطفي كامل

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع - في موقع سرايات المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس | للبيع | سريات المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بمكان مميز بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    بناية كاملة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى سكني للبيع – المعادي القديمة

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٤٥٠ متر مربع

    ١٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جديدة الترا مودرن للبيع بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن بحمام سباحة للبيع بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أرضي للبيع بموقع راقي بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة الترا مودرن للبيع بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أرضي مودرن للبيع بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي بمدخل خاص بالحديقة للبيع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مودرن للبيع مع موقع مميز وڤيو رائع

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن للبيع في المعادي بفيو مفتوح

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مودرن للبيع بسرايات المعادي مع موقع مميز

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٩٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فندق فاخر للبيع في المعادي – فرصة استثمارية نادرة

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    7+

    ١٠٬١٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٦٦٣ جنيه/متر مربع