دوبلكس مفروشة للبيع في القاهرة

179 عقارات أخرى
  • 12

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في النرجس فيلات التجمع الخامس

    متصدر

    ZF Property logo image

    شارع عقبة بن نافع, النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 314م+ 150م حديقه بفيو مميز علي حمام سباحه

    ERE logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٢٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بأحسن سعر في السوق الحق كلمنا دلوقتي!

    Housey logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري متشطب بالكامل التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع تطل على حديقة بالنزهة ارض الجولف

    Eastmark logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • بالنسيا الشروق

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٥٦٬٣٦٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    K Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,بلنسيا الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 30

    دوبلكس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع البنفسج فيلات 4 غرف بحري

    شركة البحيري جروب logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس كورنر ارضي بجاردن- لافينير- المستقبل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بنتهاوس للبيع في فيليدج جيت

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في هايدبارك متشطب تشطيب مميز بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في موقع مميز في النرجس فيلات!

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • سنترال ووتر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هايد بارك سنترال

    1 - 3 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق دوبلكس بحري متشطب جاهز للتسليم

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بنتهاوس فاخر + روف موقع مميز جاهز للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس مميز مفروش للبيع في موون فالي 1

    Akar Town Real Estate logo image

    مون فالي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 265 م تشطيب كامل مع مساحة خارجية وحديقة

    Aqar Misr logo image

    شارع سيد درويش, النرجس 7, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس كمبوندوان بيس على التسعين الشمالى مباشره

    East House logo image

    وان بيس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٦٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٩٣٬٠٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 7

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع اللوتس الشماليةامام نادى بلاتينيوم

    شركة البحيري جروب logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع التجمع الخامس بجوارالجامعه الامريكية

    شركة البحيري جروب logo image

    زهرة التجمع, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس مفروش-بلوكيشن مميز في سوديك ايستاون

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٠٦٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضى فى غرب الجولف بمساحة كبيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس مميز مفروش للبيع في إيستاون

    Akar Town Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٩٩٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • تا-ميري ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٦٥٬٠١٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة نصر

    1 - 3 غرفة

  • 11

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس مميز مفروش بالكامل في سرايات المعادي

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن استلام فوري متشطب-التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن تشطيب كامل ومفروش فى التجمع الأول

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الشيخ جاد الحق, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بجاردن للبيع | إيستاون-استلام فوري

    Premium Homes logo image

4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مفروشللبيع في فيليج جيت اقل من سعر السوق

    Sweet Home Realestate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لاش فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    1 - 3 غرفة