عقارات للبيع في المستثمرين الشمالية

1,323 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    235م ارضي بموقع متميز متشطبه بلمكيقات و المطبخ

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للإيجار في كايرو فيستيفال سيتي – Aura

    Laucienda For Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه توين هاوس موقع متميز بالقرب من الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    جولدن هايتس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٤ متر مربع

    ٥٥٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى موقع مميز اقل مقدم استلام فورى

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب كامل فى موقع مميز اقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جارنت

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٤٠٬١٦٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Jadeer Developements
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,جارنيه

    1 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم فيلا للبيع استلام فورى فى موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص فيلا للبيع اقل استلام فورى فى موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى للبيع اقل مقدم وتقسيط على 4 سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للإيجار – CFC موقع مميز

    Laucienda For Real Estate logo image

4

    2

    ٦٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخرة للبيع – فرصة وسعر لا تتكرر – CFC

    Laucienda For Real Estate logo image

6

    6

    ٤٢٢ متر مربع

    ١٣٠٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • الاشرفية

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,الاشرفية

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 169م الترا سوبر لوكس استلام فورى فيو مميزCFC

    Tradmark Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٢٢٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 177م الترا سوبر لوكس استلام فورى فيو مميزCFC

    Tradmark Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٣٣٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٦٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 263م الترا سوبر لوكس استلام فورى فيو مميزCFC

    Tradmark Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٤٠٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ١٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ضخمة للبيع–كايرو فيستيفال سيتي (نوع F)

    Laucienda For Real Estate logo image

7+

    7+

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي ليفنج

    iHome logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • كايرو فستيفال سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al-Futtaim Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,كايرو فيستيفال سيتى

    2 - 4 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا1000متر8غرف للبيع لوكيشن متميز في فيلار التجمع

    Spade consultancy logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٩٠٢٬٧٩٩ جنيه

    فيلا فيو خيالي علي landscape و VIP لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

7+

    6

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone للبيع فيCFC–فرصة لا تعوض وأفضل سعر

    Laucienda For Real Estate logo image

6

    7

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    Laucienda For Real Estate logo image

5

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه مع التكيفات و المطبخ فيو مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٤٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • أفيلين المرحلة الثانية

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Times Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,أفلين

    1 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع –كايرو فيستيفال سيتي (CFC)

    Laucienda For Real Estate logo image

5

    7

    ٧٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى موقع مميز فى كايرو فيستيفال سيتي

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى متشطبه بالتكيفات بفيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - موقع مميز استلام الان القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

5

    4

    ٥٥٦ متر مربع

    ٧٩٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف للبيع استلام فورى اطلاله مفتوحه

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٤٣٧ متر مربع

    ١٤٨٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • الچازي فيرست ماريوت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٢٢٤٬٧٣٣ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Al Jazi Egypt
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية