عقارات للبيع في القاهرة

77,360 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع (180م) في الحي الثالث شرق

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم في سوان ليك حسن علام ٣ غرف تقسيمة مميزة

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٦٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    هوت ديل بنتهاوس فيو مائي باتيو أورو القاهرة

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٤٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٤٥١٬٨٦٨ جنيه

    شقه بحديقة خاصة ريسيل بمقدم لقطة متشطبه بالكامل

    متصدر

    Assets Real Estate Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٤٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام سنتين بماونتن فيو التجمع بمقدم 350 الف

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إيست فايل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 5 غرفة

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٥٠٤٬١٥٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سعاده نيو كايرو بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ١٠٩٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٣٠ جنيه

    شقة 100متر للبيع بمدينتي بريفادو | فيو نادي

    Dream Homes Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط وامتلك الان فيلا متشطبة بالكامل في المقصد

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٧١ متر مربع

    ٢٨٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مباشر على مساحات خضراء في البنفسج بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بسعر مميز ولوكيشن بحري ايستي

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • فينشي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,فينشي

    3 - 5 غرفة

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكشين متشطبة في سوديك ايست

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بي رووف 165 بموقع مميز و استلام فوري

    Empire real estate and investment logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٩٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بتشطيبات كاملة للبيع في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل فيو دايركت على Jacaranda Park

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 185م في كريك تاون بجانب سعادة نيو كيرو

    Property  Hills. logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • ديستريكت 5

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ديستريكت 5

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٦١٬٥٨٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فيو علي السنترال بارك للبيع

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع مميز، تشطيب فاخر. باتيو ١

    Country For Real Estate logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كومباوند الصفوة – دجلة المعادي يونيك

    Property Network logo image

    طريق داخل كمبوند الصفوة, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٠٬٦٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زيد ايست تشطيب كامل

    Remax Today logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٠٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر 200م مفروش بالكامل وفيو مفتوح

    We Comm logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيتي جيت نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    1 - 5 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع(235م)في الحي الثالث شرق فيو جاردن

    Smartex logo image

    المجاورة الخامسة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل موقع مميز جدا اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تحفه للبيع تشطيبات الترا سوبر لوكس

    Makka Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مصر الجديدة متفرع شارع الماظة والثورة

    Property Network logo image

    عمارات ضباط الماظة, شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مزدوجة بالقرب من شارع ساوث 90

    Fam Egypt logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٢٦٨٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    1 - 4 غرفة