عقارات للبيع في القاهرة

76,535 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميدل مميز للبيع في ليان ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون ميدل في سيتي جيت - استلام فوري

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه بجاردن فيMV ب1.5مليون مقدم او كاش9

    Property Hills... logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في لا فونتين - القاهرة الجديدة

    Akar Town Real Estate logo image

    لافونتين, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للبيع باقل سعر في بيت الوطن

    El Kateb Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٥١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدًا للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة كلاسيك

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٤ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع في فيلار ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين استلام اقل من سنة مقدم و اقساط

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣١ متر مربع

    ١٠٨٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونيت ميدل 3 غرف للبيع نص تشطيب

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • قطامية جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٤١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,قطامية جيت

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع تاون هاوس كلاسيك برايم لوكيشن

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٤ متر مربع

    ٩٨٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن موقع مميز هايد بارك التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن تاون هاوس كورنر هايد بارك التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع تاون هاوس كورنر كلاسيك

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٦ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    قصر

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر صف اول على البارك فيو مفتوح

    متصدر

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٦٨٦ متر مربع

    ١١٦٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • لاند مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,لاندمارك

    1 - 3 غرفة

  • 17

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا مستقلة للبيع في ريفير ووك

    Akar Town Real Estate logo image

    ريفير وواك, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو غرفة بحديقة في مرحلة جراند بارك ريزيدنس

    Hyde Park Developments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في هايد بارك التجمع الخامس

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣٧٬٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 500متر للبيع في سيتي جيت بالتقسيط

    ERE Investments logo image

4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر استلام فوري مقدم و اقساط

    Hyde Park Developments logo image

    جاردنفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • ليال ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٣١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب كامل قريبة من الخدمات

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بحديقة في مرحلة بارك كورنر تشطيب كامل

    Hyde Park Developments logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع فيلا كلاسيك مستقلة برايم لوكيشن

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٧٢ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Akar Town Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    كواترو للبيع في سيتي جيت - باقل سعر في السوق

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • وينتر بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Dominar Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 4 غرفة