عقارات للبيع في التجمع الخامس

32,478 عقارات أخرى
  • 9

    دوبلكس

    ١٣٬٢٢٩٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر- متشطب بالمطبخ والتكييفات-استلام فورى

    East wing logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٦٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل سعر في أزار 2

    Spade consultancy logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل توأم في موقع مميز - أقل سعر

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٨٧٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل سعر - موقع مميز

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون الوحيدة في باتيو أورو، بموقع مميز

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٠٠٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • الفيو - نوي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Urban Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مسكن نوي

    استوديو

  • 11

    دوبلكس

    ١٥٬٧٠٣٬٧٥٢ جنيه

    دوبلكس بحديقة كورنر متشطب بالمطبخ والتكييفات للبيع

    East wing logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مميزة بموقعها المواجه للشمال -الصف الثالث للجولف

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ٨٤٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى فيز جديده من ماونتن فيو10 سنوات تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٣٬١٥٧٬٦١٧ جنيه

    بأقل من سعر السوق - تاون هاوس كورنر متشطب - بأقساط

    East wing logo image

3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر - موقع متميز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • ريدي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريدي

    1 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية للبيع في ليك فيو ريزيدنس2 بحديقه خاصه

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس2 باقل من سعر السوق

3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في جايد – مساحة مميزة وحديقة خاصة

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٣٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 – مساحة مميز

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس2 باقل من سعر السوق

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • كليو ووتر ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٩٨٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بالم هيلز نيو كايرو

    1 - 3 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فى زيد ايست -متشطب بالتكييفات-استلام فورى

    East wing logo image

3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ١١٠٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في ليان – مساحة وموقع مميز

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٤ متر مربع

    ٥٠٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس1 – مساحة مميزه

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٠٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي – مساحة مميزة وسعر

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف تاج سيتي مساحة مميزة باقل من سعر السوق

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • لاش فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    1 - 3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز للغاية - سعر منخفض

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط في أفضل مناطق بيت الوطن

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٨٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٤٠٠٬٥٠٠ جنيه

    جاهز للسكن فيلا مستقلة- بسعر أقل من سعر السوق

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٣٦٣ متر مربع

    ٦١٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في تاج سيتي ٣ غرف استلام فوري احسن موقع

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤١٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارخص شقة 150م استلام فوري في Palm Hills NC

    متصدر

    One Plus Consultants logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • كافالي ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥٧٬٦٠٣ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كافالي ريزيدينس

    استوديو, 1 - 3 غرفة