عقارات للبيع في القاهرة

77,670 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس بمساحة ستاند الون امام الرحاب

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في مون فالي 2 المستثمرين الشماليه

    Eastmark logo image

    مون فالي 2, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في موقع مميز في الباتيو اورو بحري

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 89م بجاردن للبيع في الرحاب2 بالفرش والأجهزة

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٧٣٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله وبموقع مميز جدا للبيع في راي فيوز سراي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • فينشي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,فينشي

    3 - 5 غرفة

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر كواترو وبموقع متميز جدا للبيع في سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٣٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع وبموقع متميز في سوان ليك ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقه متشطبه بالمطبخ وتكيفات للبيع في تاج سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٨٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    أي فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه اي فيلا رووف للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٤٤٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع وتطل مباشره علي لاند سكيب في فيفث سكوير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • فيلدج دي لاكبيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فلة للبيع-لوكيشن لقطة وسعر أقل من الماركت

    Right Direction logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أول سكن في البنفسج عمارات على التسعين

    Chances Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دجلة المعادي بالتكيفات و المطبخ كامل

    Chances Real Estate logo image

    شارع 200, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بأميز لوكيشن بمنطقه R7 بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    سين 7, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٧٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب موقع متميز بالقرب من الخدمات

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • بلوم فيلدز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,بلوم فيلدز

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فورا 3نوم متشطبه امام الرحاب مباشرة

    Roots Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في البنفسج فيلات على جاردن كبيرة خالص تصالح

    Chances Real Estate logo image

    شارع الامام زين العابدين, البنفسج 9, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه فيو لاندسكيب ف هايد بارك

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٧٨٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ميدل للبيع في ماونتن فيو 1.1 بسعر لقطه

    متصدر

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة فندقية بالفرش والاجهزه وتكييفات بالـR7

    Roots Real Estate logo image

    ريفان, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مايان

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 5

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع على النيل مباشره موقع مميز جدا

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا علي اللاجون مباشرة بأقل سعر من الماركت

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك كاملة التشطيب مع التكييفات وعلي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اي فيلا علي اللاجون بأقل سعر من الماركت

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٦٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا علي اللاجون مباشرة بأقل سعر من الماركت

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • سمو بوليفارد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Paragon Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,سمو بوليفارد

    استوديو, 1 - 4 غرفة