عقارات للبيع في زهراء المعادي

1,542 عقارات أخرى
  • 13

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس راقي تشطيب فندقي للصفوة في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بافاريا تاون، سوبر لوكس بسعر لقطة

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند دارنا فيو امامي زهراء المعادي

    Find House Group logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه المعراج العلوي زهراء المعادي

    Find House Group logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 230م تشطيب راقي في المعراج العلوي

    Good Deals logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • أفينيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٣٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,افينيو
  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس 180م في زهراء المعادي

    Good Deals logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٣٠ مترالمعراج العلوي خلف كارفور المعادي

    Ring Road Real Estate logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تكمله اقساط للبيع بالشطر الاول زهراء المعادي

    Ring Road Real Estate logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اوبن فيو بانوراما الترا لوكس في زهراء المعادي

    متصدر

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف للبيع اوبن فيو بانوراما في زهراء المعادي

    متصدر

    Mozdan For Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • جدران

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,جدران

    2 - 3 غرفة

  • 18

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بروف اوبن فيو بانوارما هاي لوكس زهراء المعادي

    متصدر

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم للبيع في ريحانة أفينيو زهراء المعادي

    Property Network logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢٩٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع بكمباوند دجله فيو معمار المرشدى

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٣٢٬٤٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى أفينيو | جاهزه للاستلام | 14,500 شهرى

    Morshedy Group logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٥٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٤٢٬٤٠٠ جنيه

    107م غرفتين فى أفينيو، جاهزه للاستلام | 19800 شهرى

    Morshedy Group logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • ريفيان دجلة تاور

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Xland Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٤٢٬٤٠٠ جنيه

    شقة فى قلب المعادى، جاهزه للاستلام | تقسيط 8 سنوات

    Morshedy Group logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 180م نص تشطيب بكمبوند اشجار دارنا

    Go Homes logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135 م بكبوند المعادي ديونز

    Go Homes logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٥٬٩٠٠ جنيه

    للبيع 135م قسط على 6 سنوات فى قلب المعادى كمبوند

    Go Homes logo image

    الشطر الثامن, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مساحة 112 متر +39 متر جاردن قسط 6سنوات

    Go Homes logo image

    الشطر الثامن, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • كريستال بلازا

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,كريستال بلازا
  • 15

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جدران زهراء المعادي

    Ahmed Yasser Group logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٨٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 180م كمبوند اشجار دارنا كاش

    Go Homes logo image

    أشجار دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة 120م تشطيب سوبر لوكس كمبوند دارنا

    Go Homes logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في أشجاردارنا مساحة 192 متر

    Go Homes logo image

    أشجار دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند_دارنا زهراء المعادي للبيع شقه 130م تشطيب

    Go Homes logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • دجلة اليجانس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,دجلة اليجانس

    3 غرفة