بيوت و فلل للبيع في القاهرة, صفحة 8

11,628 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٣٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة: فيلا للبيع في ستون بارك

    Muabark Group logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٩٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فيستيفال سيتي – أوريانا 3 –

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٣٬٢٧٢٬٠٠٠ جنيه

    بفيو استثنائي في تاج ستي فيلا 265م + جاردن 250م

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تطل علي مساحات خضراء بأقساط حتى 2032

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ٢٢٤٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧١٬٣٩١٬٣٠٥ جنيه

    فيلا للبيع مستقلة مميزة - بمشروع واتر واي فيلاز

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واى فيلا, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٩٨ متر مربع

    ١١٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز المرحلة ٥

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٠٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بالم هيلز نيو كايرو

    3 - 6 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند ليك فيو بموقع مميز وإطلالة

    Masar Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقله287م متشطبه بكمبوند طلاله بخصم64%

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٤٥٧٬٧٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف للبيع في ستون بارك | ذا هيلز التجمع

    Property Network logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٥٦٤ متر مربع

    ٨٠٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا A3 للبيع في مدينتي فيلات الفورسيزون سعر ممتاز

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٤ متر مربع

    ١٠١٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع استلام فوري بموقع مميز في اب تاون.

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٣٨٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • شبابيك

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٤٨٬٦٣٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Marquee Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 512 متر بجاردن خاصة 600 متر تشطيب كامل

    MD Signature logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥١٢ متر مربع

    ١٠٥٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمدينتيVG2 نصف تشطيب فيو وايدجاردن 460م

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    6

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١١٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٧٬٧٤٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا بالمطبخ والتكييفات للبيع في اب تاون ٤٧١م

    Circle Realestate logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    3

    4

    ٤٧١ متر مربع

    ١٢٢٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر للبيع بسعر مميز ف قلب المستقبل سيتي

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٧٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر كاش بالكومباوند المميز الباتيو برايم

    Impact Investments logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١٠٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • كليوباترا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨١٦٬٥٢٧ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cleopatra Group
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الخامس,كليوباترا بالاس

    1 - 5 غرفة

  • 16

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استلام فوري في هايد بارك بجانب اعمار

    Property  Hills. logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٧٤ متر مربع

    ٤٦٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع قوى على فيو بحيرة ولاندسكيب قريب من الخدمات

    Q Sequoie logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تشطيب لوكس بالفرش بكمبوند فاونتن بارك

    Eastmark logo image

    فاونتين بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل على الجولف بحمام سباحه في القطاميه ديونز

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١١٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيليت برايم لوكيشن مساحة مميزة بسعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • سوان ليك قطامية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,سوان ليك قطامية

    7 غرفة

  • 19

    فيلا

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا ريسيل متشطبه بالكامل فى اميز لوكيشن

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر سوق فيلا B3 للبيع في مدينتي استلام فوري

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٥٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 850 م ريسيل في سيتي جيت (افين ) بتسهيلات

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٥٠ متر مربع

    ٧٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع بزمينت استلام فوري في هايد بارك التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٧٧ متر مربع

    ٨٨٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ريسيل بسعر مش هيتكرر برايم لوكيشن

    IRTKAZ logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • ذا سكارلت في سوان ليك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سوان ليك ريزيدنس

    3 - 5 غرفة