بيوت و فلل للبيع في B2

5 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي F بدون تشطيب فيو علي البحيرات

    Zone Properties . logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا F للبيع فى مدينتى بفيو وايد جاردن بسعر تجارى

    Country For Real Estate logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي F فيو واايد جاردن بسعر مميز

    Zone Properties . logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج E واايد جاردن بسعر مميز

    Zone Properties . logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٦ متر مربع

    ١٠٠٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع في مدينتي C بحمام سباحة مفروشة VG2

    Zone Properties . logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    5

    6

    ٥٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع